+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Serwis

Serwis 

 

Prowadzimy autoryzowany i gwarancyjny serwis przyczep towarowych. Wśród usług serwisowych znajdują się m.in. naprawa burt i mocowań, wymiana zaczepów, wymiana i montaż błotników, naprawy dyszla, wymiana płyt, naprawa lub wymiana instalacji elektrycznej, wymiany wtyczek, gniazd, wymiana oświetlenia (lampy tylne, obrysowe, żarówki, odblaski), wymiana naprawa koła podporowego, obejmy, uchwytu, serwis opon i felg do przyczep, naprawa i wymiana elementów układu hamulcowego i jezdnego, urządzeń najazdowych oraz zaczepów.

 

Camp&Trailer jest autoryzowanym serwisem marek Adria oraz Hobby. Zajmujemy się także przeprowadzaniem napraw bieżących, konserwacji, przeglądów przyczep kempingowych i kamperów wszystkich marek w bardzo konkurencyjnych cenach! W ramach oferty świadczymy: przeglądy gwarancyjne przyczep oraz samochodów kempingowych, przeglądy instalacji gazowych, przygotowanie pojazdów przed sezonem i przeglądy po sezonie, naprawy lub wymianę uszkodzonych części (np. mebli, wyposażenia lub poszycia), naprawy lodówek, piecyków, bojlerów itp., Specjalizujemy się także w montażu: anten satelitarnych, nagłośnienia i kina domowego, klimatyzacji, ogrzewania centralnego lub postojowego, bagażników rowerowych i motorowerowych, markiz, systemów samojezdnych, wymianę pieców i lodówek.

Wykonane przez Camp&Trailer naprawy i serwis dają gwarancję trwałości i komfortowego użytkowania przyczep i kamperów przez wiele lat, ponieważ każdą przyczepę w naszym serwisie traktujemy indywidualnie i dbamy jak o swoją własną. Nie zwlekaj z przeglądem lub naprawą na ostatnią chwilę. 

 

W naszym sklepie online i w sklepie stacjonarnym w Szczecinie dostępne są także części zamienne do przyczep towarowych, przyczep kempingowych oraz kamperów.  

Umów się do naszego serwisu! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

 

Napisz do nas na: biuro@campandtrailer.pl

Zadzwoń na +48 696 09 19 29 (godz. 9-17)

 

Serwis instalacji wodnej 

 

Serwis przyczep Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl