+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Reklamacje i zwroty

Zwroty i reklamacje

Będąc konsumentem, masz prawo odstąpienia od umowy w sklepie internetowym campandtrailer.pl w terminie 14 dni, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym objąłeś towar w posiadanie lub w którym wskazania przez Ciebie osoba trzecia weszła w jego posiadanie.
 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji za pomocą poczty elektronicznej. Oświadczenie możesz przesłać na adres:
 
biuro@campandtrailer.pl
 
Wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827), dodatkowo jest załączony do wysłanej przez nas po złożeniu przez Ciebie zamówienia wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji, a także do przesyłki, którą otrzymałeś wraz z zamówioną rzeczą. Wzór formularza odstąpienia od umowy można także pobrać klikając w poniższy link:
 
 
 
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, poza kosztami zwrotu towaru.
 
Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji. Zwrot płatności zostanie przez nas dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte podczas transakcji.
 
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu Twojego przedmiotu lub przedmiotów, lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania.
 
Zwracane przedmioty prosimy wysłać na adres:
 
Camp&Trailer
al. Bohaterów Warszawy 37F
70-340 Szczecin.
 
Z dopiskiem „Zwrot”
 
Podczas przygotowywania przesyłki, zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem go w podróży. Będziesz musiał ponieść koszt zwrotu rzeczy. Prosimy o nieprzesyłanie towaru „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl