+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Adria Action – przyczepa dla aktywnych!
Adria Action – przyczepa dla aktywnych!

Adria Action – przyczepa dla aktywnych!

Na naszym stoisku podczas targów Camper Caravan Show 2017 zaprezentowaliśmy bardzo popularną przyczepę przeznaczoną głównie dla młodych, aktywnych caravaningowców. Przyczepa Adria Action wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających, głównie swoimi niewielkimi rozmiarami, doskonałym układem oraz charakterystycznym wyglądem.

Adria Action to niewielka przyczepa kempingowa przeznaczona dla dwóch lub czterech osób. Specjalna konstrukcja podwozia i nadwozia sprawia, że doskonale sprawdza się na nierównościach i drogach szutrowych, dlatego tak często wybierana jest przez miłośników np. kitesurfingu, czy windsurfingu którzy w „poszukiwaniu” wiatru przemieszczają się po nierównych drogach, aby możliwie jak najbliżej dojechać do linii brzegowej.

 

przyczepa adria action camp and trailer

 

Przyczepa Adrii wyposażona jest w komfortową łazienkę oraz przytulny salon. Projekt na rok 2018 wyróżnia się nowoczesnym designem wnętrza, nowym, wygodniejszym rozplanowaniem i możliwością spania dla 2 do 4 osób. Nowością w ofercie Adrii jest także model z zainstalowaną opcją Smart Grill.

przyczepa adria action dealer camp&trailer

W przedniej części przyczepy kempingowej znajdziemy bardzo duże okno panoramiczne, które powoduje, że wnętrze jest przytulne i mocno doświetlone zewnętrznym światłem. W przyczepie zadbano o szereg udogodnień, jedną z nich jest m.in. instalacja nagłośnienia wraz z modułem Bluetooth.

Nadwozie wyróżnia się charakterystycznym kształtem, a ciekawostką jest możliwość wyboru koloru nadwozia spośród palety 3 barw.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie https://campandtrailer.pl/pl/c/ACTION/211

Camp&Trailer to autoryzowany dealer Adria w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl