+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Kiedy rozważyć zakup przyczepy - wywrotki?
Kiedy rozważyć zakup przyczepy - wywrotki?

Przyczepka samochodowa wywrotka, nazywana także przyczepą z kiprem, pozwala na transport sypkich materiałów oraz szybki rozładunek, dzięki uchylnej skrzyni ładunkowej. Jest doskonałym rozwiązaniem na budowę czy gospodarstwie rolnym.

 

Przyczepa z kiprem pozwala użytkownikowi szybko oraz wygodnie przewieźć załadunek, ale przede wszystkim  pomoże go bardzo sprawnie i dosłownie w chwilę rozładować.  Na rynku dostępne są przyczepy z uchyłem jedno-, dwu- lub trzystronnym.  Te ostatnie pozwalają wybrać wygodny sposób rozładunku bez zbędnego manewrowania pojazdem, aby ustawić pojazd w dogodnej pozycji.

 

Przyczepy-wywrotki  doskonale sprawdzają się szczególnie przy przewożeniu różnego rodzaju sypkich materiałów, które możemy w krótkim czasie wyładować w miejscu docelowym.

W jakich sytuacjach przyczepki wywrotki będą idealne? Gdzie są one niezawodne oraz bardzo pomocne?

 

  • w firmach zajmujących się usługami ogrodniczymi, w których codziennie przewozi się sporą ilość potrzebnych materiałów do ogrodu, takich jak choćby ciężka ziemia;
  • w małych przedsiębiorstwach budowlanych, w których konieczne jest samodzielne dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów na miejsce wykonywania zlecenia;
  • w każdej z firm, gdzie istnieje konieczność przetransportowania sypkich surowców;
  • przyczepki wywrotki świetnie sprawdzą się również w gospodarstwach domowych, na przykład do prac porządkowych, do przewożenia materiału na miejsce budowy, albo do przetransportowania ziemi czy nawozów na działkę.

 

Sprawdź Brenederup Kippi

 

Kippery trójstronne Brenderup

Cynkowane ogniowo i spawane podwozie ze stalową podłogą czynią z trójstronnego kippera bardzo wytrzymałą przyczepę. Wyposażony w funkcję elektrycznego przechyłu w trzech kierunkach, z możliwością manualnego przechyłu, wyposażony w skrzynię na narzędzia zamontowaną na dyszlu, koło podporowe i zintegrowane uchwyty mocujące. Jest doskonałym i elastycznym rozwiązaniem, dającym możliwość transportu małych maszyn oraz materiałów takich jak drewno lub żwir. 

Brenderup Kipper Trójstronny 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl