+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Nowości Adrii na 2019 rok
Nowości Adrii na 2019 rok

Na kolejny sezon projektanci Adrii przygotowali wiele nowych propozycji kamperów i przyczep, zarówno jeśli chodzi o układy wnętrz, jak i wyposażenie. Nowe modele dostępne będą w sprzedaży już od jesieni!

 

Nowe układy  wnętrz „Open salon” i „teenager”

W nowych modelach pojazdów marki Adria w 2019 roku zaplanowano wiele nowych układów z myślą o komforcie podróży i mieszkania. Zupełną nowością będzie tzw. układ „Open salon” z częścią mieszkalną z dwiema kanapami usytuowanymi równolegle. Taki niestandardowy układ dostępny będzie m.in. w kamperach z serii Sonic, Matrix i Coral. Z całą pewnością będą świetną alternatywą dla klasycznych wnętrz kamperów.

Nowe rozplanowania wnętrz dostępne będą także w przyczepach. Ciekawym rozwiązaniem będzie tzw. układ „teenager” dostępny w przyczepie z serii Adora, który został pomyślany z myślą o rodzinach z dziećmi i młodzieżą, aby zapewnić im jak najwięcej przestrzeni do zabawy i spędzania wolnego czasu.

 

 

Nowości w Twinach

Absolutną innowacją w sektorze kampervanów jest zastosowanie panoramicznego dachu Sky-Roof w modelu Twin Supreme. Rozwiązanie było dotychczas stosowane jedynie w większych kamperach i niektórych przyczepach. Ponadto wszystkie Twiny będą w nowych układach wnętrz z przestrzenią mieszkalną bez żadnych barier i ograniczeń, jeszcze bardziej przypominającą wnętrza większych kamperów!  

 

 

Kupujący w 2019 będą także mieli do dyspozycji wybór nowych wykończeń wnętrz, tapicerek oraz dodatków, aby móc tworzyć swoje indywidulane zestawy i jeszcze bardziej spersonalizowane wnętrza swoich wymarzonych pojazdów. Wiele modeli kamperów będzie także posiadało w wersjach fabrycznych możliwość instalacji bagażników rowerowych, solarów i klimatyzacji postojowej.

 

Już niebawem pełna specyfikacja nowych modeli na naszej stronie.

Zobacz nowości na targach w Düsseldorfie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl