+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Prestiżowa nagroda dla marki Sun Living
Prestiżowa nagroda dla marki Sun Living

Kampery Sun Living, produkowane przez Adria Mobil, zdobyły prestiżową, nagrodę EUROPEAN INNOVATION AWARD w kategorii »audience focus«. Jest to nagroda niezależnie wybierana i przyznawana przez międzynarodowe jury składające się z producentów pojazdów kempingowych oraz mediów.

Modele kamperów Sun Living na 2018 rok zostały zaprojektowane w oparciu o nowe, innowacyjne układy kamperów i vanów. Całą markę odświeżono i właściwie uruchomiono na nowo – właśnie dzięki temu międzynarodowe jury konkursu postanowiło wyróżnić markę produkowaną przez Adrię.

Nowy Sun Living został zaprojektowany, aby zaoferować nowej generacji fanów karawaningu nowe i świeże podejście do tematu jakim są kampery oraz vany kempingowe, dlatego jesteśmy absolutnie zachwyceni, iż zostało to docenione przyznaniem tej nagrody. Marka Sun Living oferuje nowe, świeże podejście, nowe rozwiązania oraz nowe układy wnętrz biorąc pod uwagę całą kolekcję. Wszystkie pojazdy Sun Living prezentują unikatowe rozwiązania przestrzenne wprowadzone przez markę. Przykładowo nocna część sypialniania, zamienia się w dodatkową przestrzeń dzienną, a zamknięcie łazienki zastosowaną szyną obrotową otwiera miejsce dla kuchni i części mieszkalnej. To nowe rozwiązanie 'hide-away' daje użytkownikom możliwość dostosowania ilości miejsca w części mieszkalnej i sprawia, że nasze pojazdy są innowacyjne i unikatowe - mówił  Matevž Korošec, Product Manager marki Sun Living, który wraz z Matjazem Grmem, dyrektorem generalnym Adria Mobil, odbierał nagrodę na tegorocznych, styczniowych targach CMT w Stuttgarcie

Nowa gama produktów Sun Living obejmuje nowe vany kempingowe, nowe crossovery i półintegry oraz nowe integry. Wszystkie modele są perfekcyjnie stworzone i zintegrowane na bazie Fiata Ducato z silnikami z emisją spalin Euro6. Łącznie dostępnych jest 14 różnych modeli.

Marka Sun Living została w pełni odświeżona o nowe, niebieskie logo,  design graficzny pojazdów oraz innowacyjne podejście komunikacyjne pomagające szybko odnaleźć fanów karawaningu i dołączyć do europejskiej społeczności budowanej od zeszłej wiosny.

Jako autoryzowany dealer marki Adria Mobil zapraszamy do zapoznania z ofertą kamperów i vanów marki Sun Living, również dostępne w naszej ofercie. Zapytaj o ofertę na wybrany model.

 

Kampery Sun LivingKampery i vany Sun Living

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl