+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
ZAPRASZAMY DO POZNANIA NA MOTORSHOW 2019
ZAPRASZAMY O POZNANIA NA MOTORSHOW 2019

Już 28 marca największe tegoroczne wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce z strefą caravaningu. Na naszym stoisku po raz pierwszy w Polsce zdobywca wielu nagród  - campervan Twin Supreme.

Na naszym stoisku zaprezentujemy m.in. vana z serii Twin Supreme, który zdobył w tym roku Europejską Nagrodę Innowacyjności. Jury doceniło m.in.  panoramiczny dach, dostępny dotychczas jedynie w większych kamperach oraz otwarte układy dające poczucie większej przestrzeni i swobodę poruszania w części kabinowej. Kuchnie w serii Twin Supreme cechuje funkcjonalność, łagodne linie i wygodny blat. Zaletą pojazdów są także rozwiązania z ruchomymi ściankami wykorzystane w łazienkach.

Wśród prezentowanych modeli znajdą się także pojazdy z serii Matrix. Siedem dostępnych układów wnętrza, bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne oraz nowoczesne rozwiązania to główne cechy pojazdów z tej serii, które powodują że już od wprowadzenia na rynek, Matrix stał się najczęściej wybieranym kamperem marki Adria oraz zdobywcą wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez branżowe magazyny, ich czytelników oraz specjalistów. Oprócz tego prezentowane będą kampery Compact i Coral XL – 7-osobowa alkowa.

Na Motorshow pokażemy też  przyczepy z serii Alpina i Aviva. Alpina to całoroczna przyczepa, która łączy w sobie loftowy styl i elegancję. Zastosowano w niej wysokiej klasy rozwiązania, dla najbardziej wymagających miłośników caravaningu  m.in. panoramiczne okno, ogrzewanie Alde, oświetlenie LED i system sterowania bezprzewodowego Adria LIVE STREAM 24/7.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl