+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Mobilny garaż, a może Food Truck?
Mobilny garaż, a może Food Truck?

Nikt z nas nie lubi ograniczeń! Dlatego porzuć wszelkie kompromisy i poznaj rozwiązania, które pozyskały tak wielu zwolenników na całym świecie - innowacyjne i trwałe przyczepy Unsinn, dostępne w naszej ofercie…

Mobilny garaż?

Model Unsinn FTK 3554-13-2350 to laweta przeznaczona do przewozu samochodów osobowych. Oryginalna zabudowa gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu, a także możliwość zastosowania przyczepy jako mobilnego garażu. Duża przestrzeń ładunkowa 5460 x 2350 x 2100 mm pozwala na przewóz nawet samochodu typu SUV. Możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów pozwala przystosować przyczepę również do innych czynności np. jako mobilny warsztat lub serwis samochodowy.

Profesjonalne stoisko firmowe?

Jeżeli Twoja firma, często prezentuje swoją ofertę podczas targów lub eventach branżowych, rozwiązanie zastosowane w modelu Unsinn Messeanhänger na pewno Cię zachwyci. Ten model to niemal gotowe stoisko, które w łatwy sposób możesz wyposażyć w ekrany ledowe, oznaczenia firmowe, stoliki i inne niezbędne akcesoria targowe.

 Przyczepa wielofunkcyjna Unsinn w funkcji foodtrucka

Trailer Bar – dobry pomysł na biznes?

Zdecydowanie można stwierdzić, że panuje w Polsce moda na tzw. foodtrucki i oryginalne jedzenie serwowane w tego typu pojazdach. To doskonały pomysł na biznes, który w każdej chwili możesz przenieść do innej lokalizacji i w ten sposób rozszerzać swoją grupę klientów. Przyczepa typu „bar” to doskonałe rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści:

- większa mobilność niż typowy foodtruck,

- do jej przewozu wystarczy samochód osobowy,

- większa powierzchnia użytkowa i zaplecze,

-  możliwość swobodnego konfigurowania.

 

Masz inny pomysł? Skontaktuj się znami!

Dopasujemy model przyczepy do Twoich preferencji. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją koncepcję, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami:

biuro@campandtrailer.pl

 +48 696 09 19 29

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl