+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Matrix pod lupą
Matrix pod lupą

Rewelacyjnie zaplanowana przestrzeń, świetne wykończenia wnętrza i bardzo dobre wyniki spalania - to wnioski testu Adria Matrix 670 SP przeprowadzonego przez Marcina Łobodzińskiego, dziennikarza MotoWP. 

 

„Gdyby mieszkania projektowano jak kampery, nie zależałoby mi na metrażu” – pisze Marcin Łobodziński, dziennikarz motoryzacyjny Autokult.pl – serwisu motoryzacyjnego Wirtualnej Polski. Dziennikarz, który po raz pierwszy testował kampera, sprawdzał zarówno jak się w kamperze Adria Matrix mieszka, jak i to, jak się jeździ pojazdem na podwoziu Citroena Jumpera z silnikiem diesla o pojemności 2.0 l.

 

„Tak jak wspomniałem w poprzednim tekście — człowiek, mając kampera, ma poczucie wolności. Może nie pełnej niezależności, bo potrzebujemy paliwa, wody, gazu i czegoś do jedzenia, ale my przez kilka dni poczuliśmy zupełnie nowy smak życia i poznaliśmy zupełnie nowy sposób spędzania wolnego czasu. Urlop w kamperze? Jak najbardziej! Nawet długi. Kamper zamiast własnego domu? Tak wyobrażają to sobie marzyciele, choć nie jest to wykluczone.” – podsumowuje dziennikarz.

 

Przeczytaj testy:

Test Adrii Matrix Axess: gdyby mieszkania projektowano jak kampery, nie zależałoby mi na metrażu

Citroën Jumper jako Adria Matrix Axess: typowy test nietypowego pojazdu

Zobacz film

 

Układ dzienny i nocny testowego Matrixa 670 SP

 

Specyfikacja techniczna modelu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl