+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Dlaczego na narty warto wybrać się kamperem
Dlaczego na narty warto wybrać się kamperem

Wyjazd kamperem w góry poza niezwykłą podróżą daje zwolennikom białego szaleństwa pełną swobodę oraz możliwość odwiedzenia więcej niż jednego narciarskiego kurortu. Planując takiego rodzaju wyjazd, nie trzeba martwić się o to, że po przyjeździe do wybranego regionu warunki pogodowe nie będą idealne. Jeśli na miejscu okaże się, że stoki nie są wystarczająco białe, ale za to w sąsiedniej miejscowości dopiero co spadło kilkadziesiąt centymetrów śniegu, wystarczy z powrotem wsiąść w kampera i pojechać, tam gdzie czeka na nas śnieg.

Dodatkowo, można zaplanować podróż z kilkoma przystankami, w różnych kurortach ? żeby porównać i sprawdzić inne stoki czy po prostu spotkać się ze znajomymi, którzy akurat też są na narty.

Decydując się na wyjazd kamperem poza niezależnością i możliwością wyboru kilku stoków w różnych miejscach, zyskujemy także pewność, że po przyjeździe nie rozczarujemy się kwaterą, pokojem w hotelu czy pensjonatem wybranym z oferty on-line.

Kamper daje nam również możliwość komfortowego odpoczynku po całym dniu szaleństw na stoku. Tego rodzaju pojazdy są bardzo bogato wyposażone. Znajdziemy w nim wszystkie potrzebne nam udogodnienia (pełne ogrzewanie, kuchnię, prysznic, WC, wygodne łóżka).

W górskich resortach nie ma również problemu z zaparkowaniem kampera. W większości ośrodków narciarskich w Europie znajdują się specjalnie przystosowane camperparki, gdzie znajdziemy miejsce dla naszego pojazdu. Na takim parkingu możemy podłączyć się do prądu aby naładować akumulatory, zyskujemy dostęp do stacji gdzie możemy napełnić zbiorniki czystą wodą.

Korzystanie z udogodnień camperparków w resortach jest płatne, ale są to dużo niższe koszty w porównaniu z cenami w hotelach czy pensjonatach. Camperparki przeważnie zlokalizowane są w ścisłym sąsiedztwie głównych wyciągów i miasteczek, dzięki czemu, do najważniejszych obiektów mamy naprawdę bardzo blisko.

Decydując się na zimowy wyjazd kamperem, musimy jedynie pamiętać o tym, aby wybrać kampera całorocznego. Kampery całoroczne mają podwójną podłogę, podgrzewane zbiorniki na wodę czystą i brudną oraz odpowiednią izolację termiczną, która zabezpiecz przed zbyt szybkim wychładzaniem.

 

Sprawdź kampery Adria dostępne w naszej ofercie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl