+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29(24h) | biuro@campandtrailer.pl
Co powinieneś wiedzieć, wypożyczając przyczepkę?
Co powinieneś wiedzieć, wypożyczając przyczepkę?

Jak wypożyczyć przyczepkę? Jakie potrzebujesz uprawnienia?

Czasami zdarzają się sytuację, gdy potrzebujemy przewieźć większe lub cięższe rzeczy. Najczęściej gdy czeka nas przeprowadzka, remont lub trochę większe zakupy, których nie zmieści nasz samochód. Warto wówczas wypożyczyć przyczepkę towarową, rozwiązanie to jest tanie i możemy perfekcyjnie dobrać rodzaj przyczepy do przewożonego towaru.

Ważna jest lokalizacja wypożyczalni!

Przyczepkę możemy wypożyczyć na godziny lub na doby, dlatego niezwykle istotna jest lokalizacja wypożyczalni. Nie bez powodu wypożyczalnię przyczep Camp&Trailer zlokalizowaliśmy w samym centrum Szczecina, aby nasi klienci nie marnowali cennego czasu na dojazd do naszego punktu. Z perspektywy klienta jest to oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy, gdy np. decydujemy się na krótki 1-2 godzinny wynajem przyczepki.  

Jakie uprawnienia, aby ciągnąć przyczepkę?

Wiele wątpliwości wśród kierowców budzi, jakie uprawnienia należy posiadać, aby móc wynająć przyczepę lub się z nią poruszać po drodze. Wbrew wielu opiniom nie jest konieczne posiadanie prawa jazdy kategorii B+E. Do ciągnięcia tzw. przyczepy lekkiej, której dopuszczalna masa całkowita wynosi do 750 kg w zupełności wystarczy nam prawo jazdy kat. B. Wyższe uprawnienia potrzebujemy jeżeli ten parametr przekracza 750 kg, a ze szczegółami możecie zapoznać się w naszym artykule. 

Zadbaj o własne bezpieczeństwo, zwróć uwagę na stan techniczny.

Jazda z przyczepką wymaga od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi na drodze, dlatego niezwykle ważny jest stan techniczny przyczepki, którą wynajmujesz. Warto więc wybrać wypożyczalnię przyczep, która posiada autoryzowany serwis danego producenta i robi regularne przeglądy techniczne. W Camp&Trailer stan techniczny sprawdzamy po każdym wynajmie i przed wydaniem przyczepy. Nasi pracownicy przeprowadzają też dokładny instruktaż, jak prawidłowo podłączyć przyczepę do auta, sprawdzają wszelkie oświetlenie i stan techniczny ogumienia. Wszystko po to, aby klient miał pewność, że wypożycza od nas przyczepę najwyższej jakości w doskonałym stanie technicznym.

Ile kosztuje wynajem przyczepy?

Koszty wynajmu przyczepki są niewielkie, w przypadku naszej wypożyczalni możecie zdecydować się na wynajem na godziny lub doby. Cena jest zróżnicowana również od rodzaju i wielkości przyczepy. Wypożyczenie przyczepy lekkiej kosztuje zaledwie 19 zł/godz., w podobnej wysokości kształtuje się koszt wynajmu przyczepki pod quada. Szczegółowe ceny wynajmu znajdziesz na stronie: https://campandtrailer.pl/wynajem  

Wypożyczając przyczepkę warto zwrócić uwagę na jej stan techniczny, gdyż przy odbiorze unikniemy nerwowych sytuacji i niewyjaśnionych spraw. Szybki przegląd należy zrobić w obecności pracownika wypożyczalni, a wszystkie usterki odnotować w umowie. Przy zwrocie może się okazać, że zostaniemy obarczeni kosztami szkód, których nie wyrządziliśmy.

Jaką przyczepkę wypożyczyć?

Niezwykle ważne bezpieczeństwa przewożonych towarów jest dobór odpowiedniego rodzaju przyczepy. W naszej wypożyczalni możecie wybrać przyczepę dokładnie dopasowaną do Waszych potrzeb, a gdybyście nie byli pewni jaki rodzaj przyczepy będzie najlepszy dla Was, w wyborze pomogą Wam nasi specjaliści. W Camp&Trailer posiadamy ponad 30 przyczep na wynajem dostosowanych do przewozu samochodów, quadów, koparek, łodzi, czy skuterów wodnych. Posiadamy również specjalistyczne kontenery do przewozu rowerów, można u nas wynająć przyczepę reklamową lub tzw. dłużycę.

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami, a na pewno udzielimy szczegółowej informacji i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Wyślij email:      biuro@campandtrailer.pl

Zadzwoń:            +48 696 09 19 29 

 

Wypożycz przyczepkę

Kup przyczepkę

Sprawdź, czy masz potrzebne uprawnienia do holowania przyczepy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl