+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
Caravaningowa Słowenia
Caravaningowa Słowenia

Słowenia to niewielki kraj, jednak niezwykle przyjazny caravingowcom. Wiele pół kempingowych, piękne widoki i świetne drogi zachęcają miłośników tej formy spędzania wolnego czasu.  Od tego roku dodatkowym argumentem, by odwiedzić Słowenię kamperem lub przyczepą jest darmowe wejście do wielu miejsc i atrakcji dla podróżujących, którzy posiadają winiety za przejazd autostradą.

 

Co możesz zwiedzić za darmo?

Maribor -  drugie co do wielkości miasto Słowenii to urocze miejsce pełne kultury i zachwycających widoków. Znajduje się tu najstarsza winorośl na świecie, wpisana do Księgi Rekordów Guinessa.

Więcej

 

Ptuj - Ujmujące miasteczko nad rzeką Drawą w północno-wschodniej części kraju. Miasto „czerwonych dachów” jest inspirującym miejscem pełnym historii, bogatego dziedzictwa i kultury. Miasto oferuje urokliwe spacery przez stare centrum lub brzegiem rzeki, starożytne winnice, zamek i inne zabytki kultury.

Więcej

 

Lipica - Białe klacze lipicańskie na zielonym pastwisku. Piękno, elegancja i duma lipicańskich ogierów. Inspirujące przedstawienie Historia Lipicy. To tylko niektóre z atrakcji, które zachęcają do zatrzymania się w Lipicy na niezapomniany dzień. W Lipicy znajduje się stadnina koni lipicańskich, dom dla ponad 300 koni, stanowiący jeden z najpiękniejszych kulturowych i historycznych miejsc w Słowenii.

Więcej

 

Jaskinia Postojna i Predjamski Grad, dwa najbardziej bajkowe miejsca na świecie położone są obok siebie, niedaleko granicy z Włochami.

Więcej

 

Więcej o winietach na Słowenii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl