+ 48 91 886 18 88 | +48 696 09 19 29 | biuro@campandtrailer.pl
DAKAR 2019. ADRIA WSPIERA NAJLEPSZYCH

Adria po raz kolejny wspiera motocyklowy KTM Racing Team na trasie najtrudniejszego rajdu, który w tym roku odbył się w Peru. Zawodnikom towarzyszyły kampery z serii Matrix i Sonic.

Wspierany przez Adrię i Red Bulla motocyklowy team KTM po raz kolejny pokazał klasę i zajął całe podium. Po raz kolejny zwycięzcą rajdu został Toby Price, drugie miejsce zajął Mathias Walkner, a trzecie Sam Sunderland. To już 18 raz z rzędu, kiedy członkowie teamu KTM stają na podium!

Zawodnicy i cały zespół wspierający na ciężkiej i wymagającej trasie wyścigu korzystał z kamperów Matrix i Sonic.  Były to seryjne modele najpopularniejszych półintegr i integr producenta, doposażone jedynie w koła zapasowe. Trasa wyścigu obejmowała ponad 5 tys. km przez piaski i wydmy, w temperaturze od 20 do nawet 28 stopni i wilgotności sięgającej 80%. Z takimi warunkami bezproblemowo poradziły sobie pojazdy Adrii, służąc jako miejsce noclegu, wypoczynku, przygotowania i jedzenia posiłków.  Widok kamperów tej marki na trasie rajdu nikogo nie dziwił, bo były na nim już siódmy raz.

Pełna relacja ze zmagań KTM dostępna na profilu na FB i Twitterze.